YETİŞKİN EĞİTİMİNDE BENZERSİZ BİR GEÇMİŞ?

Online Eğitim, Ondernemersschool’a bağlı, Benelüks ülkelerinde önde gelen bir eğitim kurumudur. Okulumuz yeni bir kariyere adım atmanız için birçok farklı sektörde mesleki eğitimi dünyanın birçok köşesinde online olarak sunmaktadır. Okulumuz CRKBO’ya (Hollanda Mesleki Eğitim Kayıt Merkezi) kayıtlıdır. Bu da eğitimlerimizin kısa süreli meslek eğitimleri için oluşturulan uluslararası Kalite Yönetim Standartlarına sahip olduğunun kanıtıdır. Online Eğitim ayrıca ISO-9001 2008 Kalite Yönetim Sistemi belgesine sahiptir.


Okulumuz ulusal ve uluslarası birçok kuruluş tarafından ve Serbest Meslek Yüksek Kurulu’na bağlı Wellnessfederatie vzw tarafından tanınmaktadır. Son olarak, kurslar Centrum Voor Beroepskwalificatie vzw (Mesleki Mesleki Yeterlilik Merkezi) ve het Centrum Voor Avondonderwijs vzw (Akşam Eğitimi Merkezi) tarafından tanınmaktadır. Bu eğitim kurumlarında eğitim almaya devam edebilir veya da muafiyet elde edebilirsiniz.


Kısaca, okulumuz Wellnessfederatie, Profesyonel Mesleki Yeterlilik Merkezi gibi ulusal ve uluslarası birçok kuruluş tarafından tanınmakta, CRKBO’ya (Hollanda Mesleki Eğitim Kayıt Merkezi) kayıtlıdır.

75’TEN FAZLA MESLEKİ EĞİTİM

Okulumuz yeni bir kariyere adım atmanız için birçok sektörde mesleki eğitim sunuyor. Her yıl önemli sayıda artan öğrenci profilinin getirdiği avantajlar ve tecrübe sayesinde kaliteli ve benzersiz bir eğitim deneyimlemenizi sağlıyoruz. İster mevcut kariyerinize yeni bir yön vermek, ister yeni bir kariyere adım atmak isteyin, size hedefinize ulaşmanızda yardımcı olacak mesleki becerileri veriyoruz. Eğitimlerimiz yaşam tarzınıza uyacak şekilde tasarlanmıştır. Dilediğiniz yerde, dilediğiniz zaman kendi ritminizde kursunuza devam edebilirsiniz. Herhangi bir ön koşul gerektirmeden eğitimlere kayıt yaptırabilirsiniz.
Her yıl 6000’den fazla öğrenci yeni bir kariyere başlamak için okulumuzu seçiyor.Hollanda menşeli Ondernemerschool’a bağlı merkezimiz, öğrencilere mümkün olan en ileri teknoloji ve altyapıyı sunar. Hızlı internet bağlantısıyla öğrenciler, öğrenci platformumuzda oturum açabilir ve öğretmenlerinden yardım veya görüşlerini isteyebilirler. Sahip olduğumuz mükemmel altyapı sayesinde, her öğrencinin 48 saat içinde öğretmeninden gerekli rehberliği almasını sağlıyoruz.

Profesyoneller için Değerli Diplomalar

Bir diplomanın değeri veya tanınması, eğitimden eğitime, ülkeden ülkeye farklılık gösterir. Başlangıçta, ilgilendiğiniz kursun hangi ülkede hangi meslek grubuna ait olduğunu bilmeniz önerilir.
Herhangi bir ön koşul ya da diploma gerektirmeyen meslek grupları (Araba alım-satım uzmanlığı, güzellik uzmanlığı, büro yönetimi, çocuk koçluğu…vb.) için ilgili kursu takip ederek, okulumuzda yapılan sınavı geçmeniz yeterlidir. Sınavı geçmeniz durumunda size bir başarı diploması takdim edilir. Bu diploma ile özgeçmişinizi kuvvetlendirebilir, yeni bir mesleğe adım atabilirsiniz. Belçika’da kendi işletmenizi mi kurmak istiyorsunuz? O halde yalnızca bedrijfsbeheer sertifikasına ihtiyacınız var. Okulumuz Merkez Sınav Kurulu tarafından Belçika’daki resmi dillerde hazırlanan sınavı geçmeniz için sizi en iyi şekilde hazırlar.


Belçika hükümeti bazı mesleklere erişimi düzenlemektedir. Özellikle inşaat sektöründeki (tesisatçılık, sıvacılık) bir takım meslekler düzenlenmiş meslekler kategorisindedir. Bu durumda, Merkez Sınav Kurulu tarafından Belçika yerel dillerinden birinde düzenlenen bir sınavı geçmek için özel olarak hazırlanmış bir kursu takip edebilirsiniz. Kurslarımız, Avrupa’dakifarklı otoritelerin akredite edilmiş sınavları için sizi mükemmel bir şekilde hazırlıyor, bu nedenle başarı şansınız yüksek.
Ancak mesleki bilgileriniz göstermek adına diplomanızı almanız önerilir. Girişimciler ve iş dünyası tarafından tanınan okulumuza gelerek, başarılı bir girişimciliğin kapılarını açacak sertifikanızı alabilirsiniz.

OFİS VE KAMPÜSLER

Modern ve profesyonel bir ortam sunan ofis ve kampüslerimiz Anvers, Gent, Hasselt ve Brüksel’de bulunmaktadır. Kurslarımız hakkındaki sorularınızı uzman personelimize iletmek için bu kampüsleri ziyaret edebilirsiniz.

fCompareCourses

fCompareMax3Courses

-
0