//

Vlogger, “Video-logger” kelimesinin kısaltılmış halidir. “Video-logger” ise, videolar oluşturan kişi manasına gelir. Vlogger’lar; Blogger’lar ile aynı işi yaparlar fakat içeriklerini yazmak yerine, kamera karşısına geçerek üretirler.

İyi bir kamera edin, konu belirle, kanal seç, farklı ol ve record! Blogger kavramının kamera karşısındaki denkliği vlogger sanal dünyadan eğlenerek gelir elde edebileceğinzi rüya bri iş sunuyor! Amacınıza uygun bir kamera ve işinizi görebilecek nitelikte bir montaj programıyla seyahatlerinizi, gardrobunuzu, mutfak sırlarınızı renkli videolar halinde kanallar aracılığıyla paylaşabilirsiniz. Profesyonel bir vlogger olarak kendi kanalınızı açabilir, başarılı bir Youtuber’a dönüşebilirsiniz.

Kurs boyunca vlogger kavramının doğuşundan, hazırlanmasına ve yasal boyutuna kadar her türlü teorik bilgi, kurgu ve montaj kavramları ile size çekim ve sonrasına hazırlayacak pratik bilgilerle sunulacak! Ayrıca tüm ilgili konular Belçika ve Hollanda’nın uzaktan eğitim alanında önde gelen eğitim kurumundan Türkçe destekli olarak sunulmaktadır.

Vlogger
  • Diploma
  • cpHomeCourseType
  • cpEducationTypeProfessional