//

Bu kurs size web tasarımcılığının ilk adımını sunuyor. Ancak Photoshop bilmek için web tasarımcılığını hedeflemenize gerek yok. Bu eğitim fotoğrafçılık, web ve masaüstü tasarımcılığı ile uğraşan herkes için bir başvuru kaynağı.

Kullanım kolaylığı ve zengin özellikleriyle tercih edilen Photohop ilk başta iyi öğrenilmesi gereken birçok teknik detaya sahiptir. Fotoğrafçılık unsurlarının başında gelen bu kurs, bir fotoğrafın üzerinde yapabileceğiniz tüm düzenlemeler için size yardımcı olur. Satürasyon, kontrast, ışık gibi görüntünün  tüm özellikleri ile oynayabilir, fotoğrafları montajlayabilir ya da üzerinde rötuş yapabilir, HDR ve panoromik resimler oluşturabilirsiniz. Son sürümlerde eklenenlerle birlikte Photoshop kullanarak etkili, görsel anlamda kaliteli web siteleri tasarlayabilirsiniz.

Tüm konular Belçika ve Hollanda’nın uzaktan eğitim alanında önde gelen eğitim kurumu tarafından Türkçe destekli olarak sunulmaktadır. Kursun sonunda serbest olarak ya da fotoğraf stüdyoları, reklam ajansları, web tasarım stüdyoları gibi pek çok sektörde çalışabilirsiniz.

cpWouldYou
Photoshop
  • Diploma
  • cpHomeCourseType
  • cpEducationTypeProfessional