//

Başarılı bir yönetici olmak, gerekli bilgi ve beceriye sahip olmak gelişim isteyen önemli bir hedeftir. Başarılı bir yönetici için önündeki engellerin değerlendirilmesi, performansı arttıran konuların geliştirmesi gerekebilir. İletişim becerileri, sorunların üstesinden gelme becerisi, fırsatları yakalayıp etkin uygulayabilmek, süreci iyi yönetmek gibi her konu yönetici becerilerini ilgilendirir. Koçluk ise bu alanda gelişim sağlaması için çalışmaktadır.

Yönetici ve liderlik koçluğu kursu şu sorulara yanıt arıyor: Kurumsal yapı içinde liderlik ve yöneticilik aslında ne demek? Bir koç olarak karmaşık ve dinamik kurumsal yapı ve sistemler içinde liderlik ve yöneticilik yapmaya çalışan kişilere nasıl destek olabilirim? Bu anlamda bana yardımcı olacak koçluk araçları nelerdir?

Bu eğitimle yönetici ve liderlik arasındaki farkları tanıyıp, başarılı bir lidere dönüşmeyi veya dönüştürmeyi öğreneceksiniz. Ayrıca tüm ilgili konular Belçika ve Hollanda’nın uzaktan eğitim alanında önde gelen eğitim kurumundan Türkçe destekli olarak sunulmaktadır.

Liderlik ve Yönetici Koçluğu
  • Diploma
  • cpHomeCourseType
  • cpEducationTypeProfessional