//

Feng Shui, gerçek anlamıyla rüzgar ve su, bir Çin öğretisi olup, doğada var olan yaşam enerjisini, yaşanılan mekanlarda harekete geçirme yöntemlerini gösterir. Çevrenin verdiği enerjilerin sağlık, huzur ve bereket gibi yaşam kalitelerini etkilemesi üzerine düşünür.

Bir Feng Shui analizi yaparak, yaşam alanınızdaki pozitif enerjiyi artırmanız mümkün. Yapılan analiz, mekânın enerji akışını, zamanı ve orada yaşayan insanları göz önüne alarak yapılan bir mekân tasarımıdır. Analiz yapabilmek için Bagua 8 haneli yön haritası, yaşam enerjisi chi, yin-yang, 5 element gibi temel kavramları anlamanız ve uygulayabiliyor olmanız gerekir. Feng Shui sadece çalıştığınız mekâna, eşyalarınıza uygulamanız gereken değil tüm yaşam koşullarınızı saptamanızı gerektiren bir öğretidir.

Bu eğitim süresince Feng Shui tarihçesi, önemli kavram ve elementler, Uçan Yıldızlar okulu ve Pusula Okulu gibi konular görerek kendi çevreniz ile farkındalığınızı arttırarak çözümler üretebileceksiniz. Ayrıca tüm ilgili konular Belçika ve Hollanda’nın uzaktan eğitim alanında önde gelen eğitim kurumundan Türkçe destekli olarak sunulmaktadır.

Feng Shui
  • Diploma
  • cpHomeCourseType
  • cpEducationTypeProfessional