//

İnternet pazarlama hedeflerine ulaşmak için tercih edilen ortam haline geldi. Bu anlamda çevrimiçi uygulamalar müşteri tabanını genişletmek ve yeni segmentlere ulaşmak için ilginç fırsatlar sunuyor. Arama motorlarında iyi bir konumda bulunmak, başarılı bir bülten ile sosyal medyada yer almak pazarlama eyleminize ivme kazandıracaktır.

Bu derste, e-pazarlamaya yoğun bir şekilde odaklanarak farklı açılardan bir ürün veya hizmet sunmayı öğreneceksiniz. Hedef kitlenin ihtiyaçlarını analiz ederek kapsamlı bir pazar analizi yaptıktan sonra, ürünlerinizi piyasaya sürmek için bir pazarlama strateji tasarlayacaksınız. 

Satış ve Pazarlama departmanlarında çalışanlar, ikna ve satış yeteneklerini geliştirmek isteyenler,  satış alanında kendine yeni bir kariyer hedefleyenler için tasarlanan bu kursta hedef pazar seçimi ve konumlandırma, tüketici davranışlarını analiz etme, profesyonel bir pazarlama planı oluşturma, SWOT analizi, pazarlamanın 5 P'si gibi mesleğin aytıntılarını ve en etkin ve güncel  pazarlama silahlarını kullanmayı öğreneceksiniz. Tüm konular Belçika ve Hollanda’nın uzaktan eğitim alanında önde gelen eğitim kurumundan Türkçe destekliv olarak sunulmaktadır.

cpWouldYou
E-Pazarlama Uzmanlığı
  • Diploma
  • cpHomeCourseType
  • cpEducationTypeProfessional