avantajlar

ONAYLI EĞİTİM MERKEZİ

Online Eğitim, Hollandaca, Fransızca ve İngilizce olarak, akredite edilmiş grup ve uzaktan eğitim kursları sunan Avrupa’da lider bir kurumdur. 10 yılı aşkın deneyimiyle kariyer hedeflerinize ulaşmanıza, farklı bir sektörde yeni bir kariyer edinmenize veya mesleki becerilerinizi geliştirmenize yardımcı olacak kurslarımız şimdi de Türkçe olarak Avrupa’nın merkezinde verilmektedir.

PROFESYONEL EĞİTMEN KADROSU

Biz gerçek bir girişimci okuluyuz. Eğitim kadromuz alanında uzun süreli deneyime sahip girişimciler tarafından verilmektedir. Bu nedenle gerçek saha deneyimine dayalı bir mesleki eğitim alabilirsiniz. Buna ek olarak, kendi işletmenizi kurmaya yönelik ek eğitimler de alabilirsiniz. Örneğin müşterilere nasıl ulaşabileceğiniz, ya da nasıl fatura kesebileceğiniz gibi. Bu da okulumuzu Avrupa’da eşsiz kılıyor.

AVANTAJLI DÜŞÜK KAYIT ÜCRETİ

Öğrencilerin bizi seçmelerinin diğer bir nedeni avantajlı düşük kayıt ücretleri sunmamız. Sahip olduğumuz yüksek öğrenci sayısı kurslarımızın ücretini düşük tutmamıza imkan vermektedir.

ONAYLI DİPLOMALAR

Sınavınızı geçmeniz halinde, tamamladığınız kurs için size uluslararası geçerliliği olan bir diploma sunuyoruz. Diplomalarımızın hepsi bir işe başvurmanız için yeterlidir. Belçika’da Temel İş İdaresi diplomanız ya da çalışma lisansınız varsa kendi işinizi de kurabilir, girişimci olarak başlayabilirsiniz.

HERKES İÇİN EĞİTİM

Kurslarımız herkese açıktır. Derslerin içeriği, eğitim kalitesini etkilemeden herkes için erişilebilir bir seviyede hazırlanmıştır. Sunulan pratik açıklamalar sayesinde aldığınız kursu mesleki anlamda veya bir hobi olarak uygulayabileceksiniz.

ESNEK ÖĞRENME MODELİ

Bir diploma veya sertifika almak için en esnek yol kuşkusuz evde çalışmaktır. Seçtiğiniz kursa göre, dilediğiniz yerde, dilediğiniz zaman kendi ritminizde eğitmeninizin desteğiyle kursunuza devam edebilirsiniz. Eğitim sırasında, internet, Skype, e-posta, farklı sosyal medya platformları gibi modern iletişim araçları kullanabilirsiniz. İnternet sayesinde, aradığınız bilgiye kolayca ulaşabilir, öğretmeninizle hızlı bir şekilde iletişime geçebilirsiniz.
Eğer tamamlamanız gereken ödev ve alıştırmalar varsa öğretmeninize iletebilirsiniz. Kendisi size en geç 48 saat içinde dönecektir. Bu anlamda uzaktan eğitimle kaliteli ve hızlı bir yanıt garantisine sahipsiniz.

SINAV BAŞARISI GARANTİSİ

Kişisel eğitmeniniz eğitiminiz süresince size bir yıl süreyle rehberlik edecek ve sizi sınavınız için hazırlayacaktır. Kurslarımız hükümet tarafından belirlenen tüm gereksinimlerini karşılamaktadır. İşletmeler, hükümet ve farklı sınav komiteleri ile olan ulusal ve uluslararası bağlantılarımız sayesinde sizi bir sonraki mesleğinize götürecek kaliteli bir kurs içeriği ve makul bir sınav hazırlıyoruz.
İstediğiniz zaman ve mekanda sınava girebilirsiniz. Anvers, Gent, Hasselt ve Brüksel’deki kampüslerimizi ziyaret edebilirsiniz. Bu sayede sınav stresinden kaçıp, uzun süre beklemek zorunda kalmazsınız. Başka bir deyişle, kendinizi hazır hissettiğiniz her anda sınava girebilirsiniz. Sınavınıza elektronik olarak da girebilirsiniz. Öğretmenlerimiz sınavınızı hızlı bir şekilde inceleyip, sonuçları hızlı bir şekilde iletilir. Sınavınızı geçmeniz halinde, bir diploma veya sertifikayı evinize göndeririz.

ÜCRETSİZ ÖRNEK DERS İÇERİĞİ

Sizin için en uygun eğitimi bulmanızı istiyoruz! Eğer sitemizdeki bir kursa ilgi duyduysanız, örnek bir ders içeriğini ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Böylece sizi eğitimde nelerin beklediğine dair net bir fikir edinebilirsiniz.

fCompareCourses

fCompareMax3Courses

-
0