companyCertificatesHeader

CRKBO'ye kayıtlı

CRKBO'ye kayıtlı

Uzaktan Egitim Merkezi Ondernemersschool BV’ye bağlı olup, çeşitli kalite sertifikalarıyla birlikte Hollanda Mesleki Eğitim Kayıt Merkezi (CRKBO)’ne de kayıtlıdır. Bu sertifika okulumuzun mesleki eğitim kriterlerini yerine getirdiğini kanıtlamaktadır. Sadece okulumuz değil öğretmenlerimiz de CRKBO kuruluşuna kayıtlıdırlar. Çok sıkı ölçümleme kriterlerine sahip CRKBO’ya üye olmamız size en kaliteli kursları sunduğumuzun bir göstergesidir.

CRKBO kalite ve denetim kriterleri hakkında daha fazla bilgi için CRKBO web sitesini lütfen ziyaret ediniz.

Wellness Federasyonu tarafından akrediteli güzellik kursları

Wellness Federasyonu tarafından akrediteli güzellik kursları

Eğitim kurumumuz tarafından düzenlenen güzellik kursları Wellness Federasyonu tarafından tanınmaktadır. Bu federasyon Serbest Meslek ve KOBİ'ler Yüksek Konseyi’nde (De HRZKMO van de Federale overheidsdienst Economie en Middenstand van België) temsil edilmektedir. Federasyon BE0871.076.232 vergi numarası ile Mechelsesteenweg 73, 2018 Antwerpen adresinde bulunmaktadır.

Wellness Federasyonu çalışanları güzellik kursları için öğretmenler ve didaktik materyaller kapsamında düzenli olarak kalite kontrolü düzenlemektedirler.

ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi belgesine sahip

ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi belgesine sahip

Merkezimiz ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi belgesine sahiptir . Bir kuruluşun uluslararası standartlara uygun bir Kalite Yönetim Sistemi'ne sahip olduğunun kanıtı olan ISO-9001:2015 belgesi bağımsız bir firma tarafından verilmiştir. Bununla birlikte tüm hizmetlerimiz, derslerimiz, öğretim materyallerimiz ve eğitmenlerimiz size mükemmel servisi sunabilmek adına düzenli olarak denetlenmektedir.

ISO-9001:2015 çok güçlü bir kalite garantisidir. ISO bir organizasyonun verimliliğini sürekli arttırmak için en önemli araçtır. Kuruluşların sürekli gelişmesini ve büyümesini sağlayan iş geliştirici bir belge olan ISO belgemiz size kaliteli bir eğitim sağlamak için gerekli tüm eğitim kaynaklarını ve prosedürlerini kullanabileceğimiz anlamına gelir. Daha fazla bilgi için denetim firmasının web sitesini ziyaret edebilirsiniz

fCompareCourses

fCompareMax3Courses

-
0