Onaylı kalite

Online Eğitim, Ondernemersschool’a bağlı, Benelüks ülkelerinde önde gelen bir eğitim kurumudur. Okulumuz yeni bir kariyere adım atmanız için birçok farklı sektörde mesleki eğitimi dünyanın birçok köşesinde online olarak sunmaktadır.

Okulumuz CRKBO’ya (Hollanda Mesleki Eğitim Kayıt Merkezi) kayıtlıdır. Bu da eğitimlerimizin kısa süreli meslek eğitimleri için oluşturulan uluslararası Kalite Yönetim Standartlarına sahip olduğunun kanıtıdır. Online Eğitim ayrıca  ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi belgesine sahiptir.

Okulumuz ulusal ve uluslarası birçok kuruluş tarafından akredite edilmiş olup, Serbest Meslek Yüksek Kurulu'na bağlı Wellnessfederatie vzw tarafından tanınmaktadır.

Son olarak, kurslar Centrum Voor Beroepskwalificatie VZW (Mesleki Mesleki Yeterlilik Merkezi) ve het Centrum Voor Avondonderwijs VZW (Akşam Eğitimi Merkezi) tarafından tanınmaktadır. Bu eğitim kurumlarında eğitim almaya devam edebilir veya da muafiyet elde edebilirsiniz.

CRKBO'ye kayıtlı

CRKBO'ye kayıtlı

Uzaktan Egitim Merkezi Ondernemersschool BV’ye bağlı olup, çeşitli kalite sertifikalarıyla birlikte Hollanda Mesleki Eğitim Kayıt Merkezi (CRKBO)’ne de kayıtlıdır. Bu sertifika okulumuzun mesleki eğitim kriterlerini yerine getirdiğini kanıtlamaktadır. Sadece okulumuz değil öğretmenlerimiz de CRKBO kuruluşuna kayıtlıdırlar. Çok sıkı ölçümleme kriterlerine sahip CRKBO’ya üye olmamız size en kaliteli kursları sunduğumuzun bir göstergesidir.

CRKBO kalite ve denetim kriterleri hakkında daha fazla bilgi için CRKBO web sitesini lütfen ziyaret ediniz.

Wellness Federasyonu tarafından güzellik kursları

Wellness Federasyonu tarafından güzellik kursları

Eğitim kurumumuz tarafından düzenlenen güzellik kursları Wellness Federasyonu tarafından tanınmaktadır. Bu federasyon Serbest Meslek ve KOBİ'ler Yüksek Konseyi’nde (De HRZKMO van de Federale overheidsdienst Economie en Middenstand van België) temsil edilmektedir. Federasyon BE0871.076.232 vergi numarası ile Mechelsesteenweg 73, 2018 Antwerpen adresinde bulunmaktadır.

Wellness Federasyonu çalışanları güzellik kursları için öğretmenler ve didaktik materyaller kapsamında düzenli olarak kalite kontrolü düzenlemektedirler.

fCompareCourses

fCompareMax3Courses

-
0